Скануй у магазині

ОПЛАТА І ДОСТАВКА

Оплата замовлень

  • при оформленні доставки кур`єром:
  • готівкою при доставці кур`єру;
  • банківською картою при оформленні замовлення на сайті.
  • при оформленні самовивозу (попереднього замовлення):
  • готівкою або банківською картою при самовивозі.

Вартість доставки:

  • до 5 км. – 60 грн.

Прийом замовлень на доставку:

10:00 - 20:30

Кур`єри здійснюють доставку замовлених товарів до під`їзду, в районах м Дніпро, м Ужгород, які потрапляють в радіус доставки. Асортимент товарів, доступних для замовлень, може змінюватися в залежності від обраного району доставки. Замовляючи товари на сайті, Ви можете вказати бажаний час отримання. Враховуючи те, що орієнтовний час доставки становить до 1,5 години з моменту підтвердження замовлення.

Самовивіз/попереднє замовлення

Прийом замовлень на самовивіз:

10:00 - 21:20

На сайті замовляючи товари, Ви можете вказати бажаний час отримання. Враховуючи те, що орієнтовний час формування замовлення складає 30 хвилин з моменту підтвердження замовлення. Як що ви прийдете раніше, можливо треба буде зачекати. Асортимент товарів, доступних для замовлень, може змінюватися в залежності від обраного магазину. Використовуючи дану безкоштовну послугу Ви без черги можете отримати готове замовлення.

Повернення товару

Згідно ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів» відповідно до вимог частини 8 статті 8 Закону України «Про захист прав споживачів» та пунктами 27,28 Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30.07.1996 №854 компанія «Real Beer» проводить повернення товару. Клієнт має право повернути або обміняти товар, якщо його якість викликало у нього питання. Для цього необхідно в день покупки або на наступний день прийти з товаром і чеком в магазин. Мати при собі документ, що засвідчує особу. Якщо оплата була готівкою, продавець повертає гроші відразу ж. Якщо оплата банківською картою, то повернення коштів буде здійснено на банківську карту протягом 7 днів. Вартість послуги «Доставка» поверненню коштів не підлягає.

Договiр оферти Погоджуюсь

На вашому
бонусному рахунку
козачків
Бонуси дійсні до 01.01.1970
beer
logo
barcode
close